Kendi İşinin İş Güvenliği Uzmanı Olmak İsteyenlere Büyük Fırsat!

KENDİ İŞİNİN İŞ GÜVENLİĞİ UZMANI OLMAK İSTEYENLERE BÜYÜK FIRSAT!

İŞVEREN VE İŞVEREN VEKİLİ İÇİN İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ HİZMETLERİ EĞİTİM PROGRAMI

Üniversitemiz Rektörlüğü ile T.C. Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığına bağlı İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü arasında 18 Mart 2019 tarihinde ‘’İşyerlerinde İşveren veya İşveren Vekili Tarafından Yürütülecek İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmetleri Eğitim’’ Protokolü imzalanmıştır.

Üniversitemiz İş Sağlığı ve Güvenliği Koordinatörlüğü tarafından düzenlenecek olan eğitim programlarına katılarak yapılacak olan sınavda başarılı olan adaylar 50 ‘den az çalışanı bulunan az tehlikeli işyerlerinde işveren veya işveren vekili olarak görevlendirilmeleri halinde İSG Kâtip üzerinden atamaları yapılarak İş Güvenliği hizmetlerini yürütebileceklerdir

Herhangi bir diploma derecesi aranmaksızın programa 18 yaşını doldurmuş herkes başvurabilir.

Eğitim programına başvuru işlemleri altta yazılı Başvuru Formu Linkinden yapılacak olup, Eğitim Programına kayıtlar için herhangi bir süre sınırlaması bulunmamaktadır. Ancak 27 Eylül 2020 tarihinde yapılacak  sınava katılmak isteyenlerin 03 Ağustos 2020 Pazertesi saat:10:00'a kadar eğitim için aşağıdaki açıklamalara uygun olarak http://afamer.dpu.edu.tr/  sayfasından başvuru yapmaları gerekmektedir. Eğitimler, Üniversitemiz Afet ve Acil Durum Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi tarafından belirlenecek tarihlerde yapılacaktır. Eğitim tarihleri müracaat edenlere duruyurulacaktır. 

Etkinlik Detayları
Etkinlik Tarihleri 13 Temmuz 2020, Pazartesi    |    Saat :13:13
Etkinlik Yeri AFAMER
Etkinlik Türü Eğitim
Etkinlik Sahibi T.C. Kütahya Dumlupınar Üniversitesi
Etkinlik Sitesi http://afamer.dpu.edu.tr/
Konuşmacılar Dr.Öğr.Üyesi Bülent BÜYÜKKIDAN
12 Temmuz 2020, Pazar / 409 defa okundu.