Yangınla Mücadele Eğitici Eğitimi Kesin Kayıtları Başladı

Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Afet ve Acil Durum Yönetimi Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi tarafından Yangınla Mücadele Eğitici Eğitimi verilecektir.

Eğitime kesin kayıt için başvuru formunun doldurulması zorunludur.

BAŞVURU FORMUNA ERİŞMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Eğitime ilişkin kesin kayıt açıklaması şu şekildedir:

  • Başvurular 29 Kasım 2021 Pazartesi saat 14.15'te sona erecektir.
  • Ön kayıt yapan herkes bu formu doldurması zorunludur.
  • Eğitim ücreti 325 Türk Lirası'dır.

ÖDEME BİLGİLERİ

  • E-posta adresinize gönderilen Eğitim Ücretini ATM/Havale/EFT ile Ziraat bankası DPU Döner Sermaye IBAN:TR840001000179350644665033 yatırabilirsiniz. (ATM işlemlerinde son 16 rakamları giriniz) 
  • Havale ve EFT işlemlerinde şu bilgileri kullanmayı unutmayınız:
    • Alıcı ismi: Döner Sermaye İşletme Müdürlüğü
    • Açıklama: TC Kimlik Numarası - Ad Soyad

EĞİTİM YERİ VE TARİHİ

Teorik Eğitim: Eğitim örgün olarak düzenlenecek olup, DPÜ Evliya Çelebi Yerleşkesi (Merkez Yerleşke) AKUK Binası Eğitim Salonu'nda yapılacaktır. Teorik eğitim tarihleri daha sonra belirlenerek (vize sınavlarından sonra) e-posta adresinize bildirilecektir..

Uygulama Eğitimi: Eğitimler DPÜ Evliya Çelebi Yerleşkesi (Merkez Yerleşke) AKUK Binası eğitim alanında yapılacaktır. Uygulama eğitim tarihleri daha sonra belirlenerek (vize sınavlarından sonra) e-posta adresinize bildirirlecektir.

Uygulama eğitimine katılım zorunludur.

Eğitim ve Sınav 

Yangınla Mücadele Eğitici Eğitimi, teorik ve uygulama sınavları uygulama eğitiminden sonra, yazılı ve uygulamalı olarak yapılacaktır.

Sınavda başarısız olanlar ile eğitime katılmayanlara bir sonraki eğitim için ücretsiz giriş hakkı verilir. Bu eğitime de girmeyenlere ücretleri iade edilmez.

Not: DPÜ AFAMER, eğitim için yeterli kesin kayıt yapılmadığı takdirde eğitimi erteleme veya iptal etme yetkisine sahiptir. İptal durumunda ücretler geri ödenir.

Önemli bilgi: Koronavirüs salgını nedeniyle uygulama eğitiminde COVID-19 tedbirlerine uyulması zorunludur. Bu tedbirlere uymayanlar eğitim alanından uzaklaştırılır.

EĞİTİM PROGRAMI

Belirlendikten sonra yayınlanacaktır ve başvuru yapanların e-posta adrslerine gönderilecektir. 

24 Kasım 2021, Çarşamba / 3618 defa okundu.